Oficjalne forum skuterowców oraz motocyklistów z okolic żuław - Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Malbork, oraz okolice.

Oficjalne forum skuterowców oraz motocyklistów z okolic żuław - Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Malbork, Stegna, Sztutowo, Krynica Morska, Elbląg oraz okolice. :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Serwis
  •  » Coś nie chodzi ? stuka puka ? pytaj !!

#1 2009-04-02 23:30:12

kozasr

Super Administrator

Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2009-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Coś nie chodzi ? stuka puka ? pytaj !!

Jesli cos ci sie zepsulo w skuterze a nie wiesz co to moze byc na co czekasz ? pytaj tu napewno odpowiemy na kazde pytanie jesli oczywiscie bedziemy wiedziec co to moze byc

Offline

 

#2 2010-12-14 19:27:12

pajko0405

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś nie chodzi ? stuka puka ? pytaj !!

Witam Zwracam sie do was z prosba o pomoc mam 30 lat moj zawód to kominiarz-jestem nowy tutaj i witam was wszystkich-zwracam sie z prosba o pomoc w sprawie pomocy w znakezieniu usterki w moim skuterku jest to Baotian BT125T2 jest to chinski 4-sów-zaznaczam 125cm3-ostatnio nie mialem ładowania naprawiełm-lecz pozniej problem utrata iskry naprawiłem-teraz jest tak-dzis szarpał szarpal nagle wszedl na max obroty zgasiłem go i problem nie dla mojej głowy-nie chce zapalic paliwo jest iskra jest zawory oki-ale niewiem ale chyba stracil na kompresji-pomózcie błagam-pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » Serwis
  •  » Coś nie chodzi ? stuka puka ? pytaj !!
Copyright 2009 - forum by bocianov&kozasr!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl